ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН

Home ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН

вертикальная 4

ВИРОБНИК БЕТОННИХ ВИРОБІВ “ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН КВАДРА”

Компанія Золотой Мандарин Квадра – виробник бетонних виробів методом вібропресування в Україні. Компанія вже більше 8 років професійно виробляє тротуарну плитку, стінові блоки, парканні камені, тротуарні і дорожні бордюри, елементи ландшафтного дизайну.

Підприємство має сертифіковану акредитовану лабораторію, яка стежить за дотриманням усіх технологічних параметрів виробництва. У компанії запроваджено 4х-рівневий контроль якості, який включає перевірку вхідних матеріалів, операційний нагляд в процесі виробництва, проміжний контроль готової продукції та контроль продукції при 100% готовності. На підприємствах компанії Золотий Мандарин Квадра використовуються автоматичні лінії за технологією напівсухого вібропресування відомих світових брендів.

Особливість автоматичної лінії полягає в тому, що людина здійснює тільки наглядову роль. Основні важливі дії виконує комп’ютер по заданній технологом програмі. Повністю автоматично відбувається дозування матеріалів, перемішування бетонної суміші, вібропрессування і переміщення готового продукту в камери витримки. Людська роль зведена до мінімуму, щоб виключити можливість помилки через недбалість або втому. Після витримки продукту в пропарювальних камерах до готовності за допомогою робота продукт переміщається на транспортні піддони і автоматично упаковується.

Технологія вібропресування ґрунтується на використанні напівсухих (твердих) бетонних сумішей і застосовує спеціальне обладнання – вібропрес. При вібропресуванні бетонна суміш завантажується в матрицю – форму, яка щільно притискається до піддону, розташованому на вібростолі, ущільнення суміші досягається одночасно за рахунок вібрації столу і тиску на суміш зверху пуансона – преса.

Вібрація суміші здійснюється до досягнення необхідного ступеня ущільнення та необхідних геометричних розмірів виробу, після чого відбувається розпалубка, і вироби на піддоні переміщаються до камери витримки. Промислові лінії з виготовлення вібропересованої тротуарної плитки масштабні і, як правило, автоматизовані, що дозволяє досягати великої продуктивності праці.

Тротуарна плитка, вироблена методом вібропресування, складається з двох шарів – облицювального і основного. При дотриманні всіх рецептурних параметрів і використанні потужного вібропресувального обладнання при виробництві бетонного каменю, облицювальний шар приклеюється до основного шару і камінь стає однорідним. Завдяки щільній структурі, вироблений методом вібропресування бетонний камінь має високі і експлуатаційні характеристики.

Компанія пропонує тротуарну плитку більше 50 видів форм в широкій колірній гамі. На сьогоднішній день тротуарна плитка досить популярний, практичний та доступний вибір. А найголовніше – це красиве рішення для мощення пішохідних доріжок, оздоблення парків, площ, проектування промислових зон, стоянок автотранспорту та навіть будівництва доріг. Особливу увагу слід приділити правильній та якісній укладці тротуарної плитки, що стане запорукою її тривалого терміну експлуатації.   

Для правильного вибору тротуарної плити необхідно:

  • визначитись з функціональним призначенням покриття і визначити навантаження, яке воно має витримувати;
  • підібрати необхідну товщу тротуарної плитки.

Для садів і парків, тротуарів, придомової території, де не допускається можливість заїзду автотранспорту – товщина покриття повинна бути мінімум 4 см. Для покриття, де можливий заїзд легкового автотранспорту 6 см і більше. Для покриття з інтенсивним рухом транспорту, у тому числі вантажного – товщина покриття повинна бути 8 см і більше.

Щоб покриття було зсувостійке, рекомендується:

  • обирати форми тротуарної плити зі спеціальною криволінійною формою (двостороння Т, соти);
  • при використанні стандартних форм (цеглини, квадрати) укладання необхідно провести з перев’язкою рядів (ялинка, переміщення рядів);
  • шви тротуарної плитки не повинні бути спрямовані паралельно до руху транспорту (напрямок швів повинен бути під кутом 45 ° до напрямку руху).

Для правильного вибору необхідних шарів основи потрібно:

  • Визначити тип ґрунтів на ділянці та його несучу здатність. Від характеристик ґрунтів залежить обсяг робіт на ділянці по підготовці. Точно визначити характеристики ґрунтів по його просадочності, текучості, набуханню та іншим важливим параметрам можна тільки в лабораторних умовах. Найменші витрати на облаштування основи будуть при пісчаних ґрунтах, найбільші – при глинистих. Якщо ґрунтові води на вашій ділянці знаходяться дуже високо, рекомендуємо провести роботу по додатковому дренажу ділянки, попередньо проконсультувавшись зі спеціалістом.

     

  • Визначити кількість необхідних шарів основ і їх товщини. Якщо на ділянці зустрічаються різні типи ґрунтів, вибір основи необхідно провести як для самого слабкого ґрунту. Гарантований термін служби тротуарної плитки залежить не тільки від якості продукції, але й від професійного виконання роботи по її вкладенню.

 

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Веб-сайт: http://goldmandarin.com.ua/

Телефон: 044 594 21 21

E-mail: dekor@goldmandarin.com.ua

Адреса: Україна, Київська обл., м. Вишневе, вул. Київська, 17

×

Залишіть свій номер телефону і ми Вам передзвонимо

Дякуємо!Call
Back