ZinCo Ukraine

Home ZinCo Ukraine

вертикальное

СИСТЕМИ ОЗЕЛЕНЕННЯ ДАХІВ ZINCO UKRAINE

Простір Rooftop Hub став можливим лише завдяки непереборному бажанню компанії ZinCo створити унікальний сад на даху, який об’єднує всіх можливих виробників матеріалів для зелених дахів в Україні. Це місце, що було натхнене більш ніж 60-ти річним досвідом озеленення дахів компанією ZinCo по всьому світу.

Компанія ZinCo GmbH існує з 1957 року. Володіючи науково-виробничою базою, вона є світовим лідером і новатором на ринку «зелених» та експлуатованих покрівель.

Технологія озеленення покрівель є результатом великого досвіду та знань у різноманітних сферах. Первинна інженерно-архітектурна спеціалізація ZinCo з встановлення пласких покрівель поступово переросла у придбання знань та досвіду в мікробіології, вирощуванні рослин, у організації спеціального поливу рослин, у ландшафтному дизайні. Завдяки тісній співпраці з науковими інститутами, компанія ZinCo отримала професійні знання для розробки та виробництва систем озеленення покрівель, ставши відомою на весь світ.

Міжнародний досвід керування бізнесом компанії протягом багатьох десятиліть дає можливість підтримувати високі стандарти якості. Досвід та інформація, отримані нами під час встановлення та обслуговування систем озеленення в різних кліматичних зонах та для різноманітних типів конструкцій, дозволяє розробляти інноваційні види продукції та системи для озеленення покрівель.

Технічний департамент ZinCo проводить ретельний аналіз отриманих результатів. У разі, якщо архітектурний задум потребує оригінальних інженерних рішень, Технічний Департамент розробляє особливі ноу-хау. Це є перевагою для наших партнерів.

Під час виконання проектів ZinCo завжди керується головними принципами: досягнення найвищої якості усіх наших комплектуючих, пошук та реалізація нових інженерних та архітектурних рішень.

Бажання та потреба людей жити в гармонії з природою слугують надихаючим фактором для спеціалістів ZinCo. Тому головною метою компанії ZinCo є покращення взаємин між людиною та природним середовищем. Ми готові до вирішення завдань будь-якої складності, які можуть виникати на шляху досягнення подібних цілей.

ZinCo Ukraine працює із замовником через будівельні, архітектурні і ландшафтні компанії-партнери з 2010-го року. Завданням ZinCo Ukraine є не лише продаж матеріалів і технологій озеленення дахів через дилерів по всій території України, а і популярізація ідеї “Зелених Міст” в Україні, чому, власне, і присвячений простір ZinCo Rooftop Hub.

В рамках шоу-руму ZinCo Green Roof можна побачити, як саме працює єдина дренажна система зеленого даху ZinCo та прослідкувати за специфікою роботи систем різного призначення (сад, альпійські трави, пішохідні доріжки та ін.).

 

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Веб-сайт: zinco.com.ua

Телефон: +38 050 481 41 31

E-mail: info@zinco.com.ua

Адреса:  Україна, м. Київ, пр. В. Лобановського, 72, 4-й поверх

×

Залишіть свій номер телефону і ми Вам передзвонимо

Дякуємо!Call
Back