V POLE DESIGN

Home V POLE DESIGN

вертикальная

V POLE DESIGN – LANDSCAPE DESIGN STUDIO

Компанія V Pole Design працює в галузі ландшафтної індустрії з 2002 року.  В її команді талановиті архітектори і візуалізатори, досвідчені генпланісти, ботаніки, конструктори, інженери будівельники, електрики, сантехніки, садівники, що дозволяє створювати сади найвищого рівня, як на землі та дахах, так і в інтер’єрах. Фахівці компанії використовують сучасні технології ландшафтного проектування і будівництва, маючи також власні розробки і ноу-хау в області інтер’єрного озеленення. 

V Pole Design є представником і офіційним монтажником систем ZinCо.  Співробітники компанії пройшли спеціальне навчання в Німеччині і створили вже понад 10 зелених покрівель в Україні за технологією ZinCo, три з яких – сади на дахах. Компанія V Pole Design володіє технологією проектування систем зелених дахів та має величезний досвід створення неймовірних концепцій.

Ландшафтні архітектори V Pole Design пройшли навчання в найкращих школах Італії, Бельгії, Англії та Франції та активно використовують свої знання, щоб створити унікальні сади в Україні як за новітніми тенденціями дизайну, так і за класичними правилами ландшафтного мистецтва.

В рамках шоу-руму ZinCo Green Roof можна побачити ландшафтний дизайн саду на даху за унікальною концепцією та сучасними канонами проектування від архітекторів V Pole Design.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Веб-сайт: poledesign.com.ua

Телефон: +38 050 481 41 31

E-mail: info@poledesign.com.ua

Адреса: Україна, Київ, пр. В. Лобановського, 72, пов. 4

×

Залишіть свій номер телефону і ми Вам передзвонимо

Дякуємо!Call
Back