ПАРТНЕРИ

Лідер і новатор на ринку зелених покрівель з представництвами в 57 країнах світу, що кожного року реалізують близько 200 проектів вже більше 70 років.

Ландшафтна студія, де працюють талановиті архітектори, генпланісти, ботаніки, садівники, що дозволяє створювати сади найвищого рівня, як на землі, так і на дахах.

Garden Light Studio існує в Україні з 1999 року і розвиває такі напрямки зовнішнього освітлення, як ландшафтно-паркове, архітектурне, святкове.

Розплідник площею 600 га заснований в 1843 році входить до числа 5 найбільших розплідників Європи і Німеччини і спеціалізується на рослинах для зелених дахів.

INTERIOR PLUS – провідна компанія України в сфері виробництва сонцезахисних систем за індивідуальними розмірами.

Меблі для літніх терас ресторанів та кафе, зони басейну та пляжу, рекреаційних зон офісів та хабів - все це вже багато років є однією з найсильніших компетенцій компанії Вілла Ванілла.

Виробник філігранної тротуарної плитки, парканних каменів, бордюрів, елементів ландшафтного дизайну вже більше 8 років.

Виробник дизайнерської обробної плитки, клінкерної цегли, плитки ручного формування та інших необхідні для будівництва і ремонту екологічно чистих натуральних матеріалів.

Компанія надає повний спектр якісних послуг в сфері освітлення, беручи на себе всі розробки і дослідження, надаючи замовнику естетично вивірені і оптимальні рішення.

Розплідник декоративних рослин, що пропонує широкий вибір однорічних та багаторічних квітів, плодових декоративних трав, в`юнків, вересових та хвойних рослин та чагарників.

×

Залишіть свій номер телефону і ми Вам передзвонимо

Дякуємо!Call
Back