LORBERG

Home LORBERG

вертикальная

РОЗПЛІДНИК РОСЛИН LORBERG

Розплідник LORBERG (Німеччина) заснований в 1843 році, на сьогоднішній день входить до числа 5 найбільших розплідників Європи і Німеччини. Має дві території – на захід і на південний схід від Берліна. Загальна площа розплідника складає 600 га, які обслуговують 95 постійних співробітників і 25-30 сезонних робітників.

Розплідник гарантує високу якість посадкового матеріалу за рахунок дотримання спеціальної технології, що полягає в регулярних пересадках і кваліфікованому догляді за ним. Кліматичні умови в цій зоні досить складні: спекотне сухе літо, безсніжна холодна і вітряна зима, постійний дефіцит вологи.

LORBERG здійснює комплексні поставки рослин:

  • високостовбурний дерева для алей і міського озеленення
  • чагарники-солітери
  • топіари
  • шпалери
  • живоплоти

Крім того, розплідник пропонує широкий вибір багаторічників для повної комплектації ландшафтних об’єктів. В асортименті розплідника присутні крупноміри до 50-річного віку. При вирощуванні крупномірів основним завданням є формування компактної крони і мочковатої кореневої системи. 

 

Розплідник LORBERG є одним з двох розплідників, що мають ліцензію на вирощування в’язів, стійких до голландської хвороби ільмових порід. Гібриди «New Horizont» і «Regal» створив Юджин Смолл з Університету Вісконсін з використанням східних видів в’язів, які є не зимостійкими, але стійкими до голландської хвороби. Розплідник дає гарантію на ці дерева на 10 років, підкріплену електронним чіпом, вбудованим в стовбур дерева. 

Оригінальною розробкою розплідника є підземні якорі, призначені для зміцнення крупномірів в грунті, що дозволяє захистити не тільки від вітру, але і запобігання розкраданню дорогої рослини. 

 

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Веб-сайт: www.lorberg.com

Телефон: +49 0 33 23 38 40

E-mail:lorberg@lorberg.com

Адреса: Germany, Tremmen, Kleinziethen, Baden-Baden

×

Залишіть свій номер телефону і ми Вам передзвонимо

Дякуємо!Call
Back