INTERIOR PLUS

Home INTERIOR PLUS

вертикальная 7

СОНЦЕЗАХИСТНІ СИСТЕМИ INTERIOR PLUS

INTERIOR PLUS – провідна компанія України в сфері виробництва сонцезахисних систем за індивідуальними розмірами.

Основні напрямки діяльності:

• системи зовнішнього і внутрішнього (інтер’єрного) сонцезахисту;

• захисні і в’їзні системи, автоматика.

Історія INTERIOR PLUS почалася в Одесі більш ніж 20 років тому з виробництва горизонтальних і вертикальних жалюзі. Компанія кожного року зростає, розширюючи географію своїх продажів, збільшуючи асортимент продукції і вдосконалюючи якість вже існуючих продуктів.

Придбати продукцію компанії можливо в офісах Києва та Одеси, а також замовити консультування, доставку, заміри та монтаж у Дніпрі, Львові, Харкові та майже на всій території України за допомогою численних Партнерів INTERIOR PLUS.

Серед широкого вибору продукції компанії завжди можна знайти щось цікаве, що зробить Ваше життя комфортним, а сонце лагідним до Вас. Так, наприклад, терасна система CASCADE або пергольна система ALTO ідеально підходять для оформлення майданчиків кафе і зон відпочинку, а за допомогою інших маркізних систем можливо не тільки захистити Ваше приміщення від жари, але ще й заощадити кошти на кондиціонування.

Детально роздивитися можливі конструкції і системи та зробити усвідомлений вибір системи зовнішнього сонцезахисту відтепер  можливо і у шоу-румі ZinCo Green Roof у рамках простору ZinCo Rooftop Hub. Запрошуємо у гості!

 

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Веб-сайт: interiorplus.ua

Телефон: +38 095 181 88 81

Адреса: Київ, вул. Сирецька 5, корп.3, 2 поверх

×

Залишіть свій номер телефону і ми Вам передзвонимо

Дякуємо!Call
Back