Garden Light Studio

Home Garden Light Studio

900px × 1200px –вертикальные сайт

СТУДІЯ ПРОЕКТУВАННЯ САДОВОГО СВІТЛА “ GARDEN LIGHT STUDIO

Архітектори кажуть, що “половину” інтер’єра можна створити світлом. Те саме можна сказати і про ландшафтний дизайн. Вдало висвітлити ввечері найгарнішу частину саду, зробити стежки та доріжки максимально безпечними навіть вночі, підкреслити красу басейну чи фонтану – все це необхідно, щоб сад був по справжньому вишуканим і стильним, навіть, якщо цей сад на даху.

 

Garden Light Studio має великий досвід і з 1999 року розвиває такі напрямки зовнішнього освітлення:

  • ландшафтно-паркове;
  • архітектурне;
  • festive light (святкове).

 

Компанія є офіційним дилером провідних виробників професійного освітлювального обладнання:

  • Kichler (США) – високоякісне LED обладнання;
  • Epstein Design (Німеччина) – ексклюзивні світяться форми;
  • Heitronic (Німеччина) – широкий спектр світильників для вуличного вжиття, а так само світильники на сонячних батареях;
  • Denk (Німеччина) – світильники, вогнищеві чаші, свічки-смолоскипи з запатентованої, високоякісної кераміки.

 

Широкий асортимент обладнання, розробка індивідуального концепту освітлення, грамотне проектування і кваліфікований монтаж – це те, чим визначається Garden Light Studio. Створювані системи ландшафтного освітлення та архітектурного підсвічування базуються на багаторічному досвіді з використанням сучасного високоякісного обладнання, здатного створити відчуття комфорту, затишку, ефектно підкреслити красу саду, архітектуру будинку. Правильно застосоване зовнішнє освітлення, використання різних технічних прийомів, досвід провідних фахівців створять підсвічування, яке подарує багато позитивних емоцій, додасть території привабливості і індивідуальності в темний час доби, забезпечить комфортну для кожного атмосферу. Багаторічний досвід Garden Light Studio і професійний підхід із застосуванням сучасного обладнання, дозволяють вирішити навіть найскладніші завдання для клієнтів.

 

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Веб-сайт: www.gardenlight.com.ua

Телефон: 056 377 44 94

E-mail: gardenlight.ua@gmail.com

Адреса: Україна, м. Дніпро, вул. Фучіка 2а

×

Залишіть свій номер телефону і ми Вам передзвонимо

Дякуємо!Call
Back